Barbie Mega Construx Animal Grooming Station Building Set

16.00

SKU: 563997 Kategori: , ,

Zbuloni botën edukative të kujdesit për kafshët dhe luani me këtë set ndërtimi për Stacionin e Kujdesit të Kafshëve Barbie Mega Construx.

Stacionet e pastrimit, të ushqyerit dhe ekzaminimit janë të pajisura plotësisht me aksesorë për lojëra rolesh si furçë, tas uji, stetoskopë dhe më shumë. Puna në Stacionin e Kujdesit të Kafshëve është shumë argëtuese kur luan me kafshë të adhurueshme si panda, breshkë, koala, sloth dhe baby sloth! I projektuar për fillestarët, ky set ndërtimi është i lehtë për t’u ndërtuar dhe ofron lojëra tregimi me çdo hap të ndërtimit.

Karakteristikat e produktit:

  • Përfshin: 3 x Mikro-kukulla Barbie, 5 x Kafshë, duke përfshirë një panda, breshkë, koalë, përtaci dhe foshnjë përtaci, 97 x tulla ndërtimi, 3 x bazamente në formë zemre dhe aksesorë
  • Luaj ndërsa ndërton stacionet e pastrimit, të ushqyerit dhe ekzaminimit që përfshijnë aksesorë për lojëra rolesh si stetoskopët, lavamanin e banjës, tavolinën e ekzaminimit dhe më shumë
  • Tullat kombinohen me të gjitha setet e ndërtesave Barbie dhe Mega Construx dhe janë të pajtueshme me markat e tjera
  • Ofron përvoja të ndërtimit dhe të lojës dhe të tregimit për të zhvilluar kreativitetin dhe aftësitë për zgjidhjen e problemeve
  • E pershtatshme per moshat 4+ vjec

Specifications

Manufacturer

MATTEL TOYS

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

GYH09

Age

3 – 5, 5 – 8

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.