Barbie Newborn Pups Doll

44.99 49.99

SKU: 555721 Kategori: , , , Etiketë:

Fëmijët do të kenë një surprizë të madhe me kukullën Barbie Newborn Pups – qeni i adhurueshëm i përkëdhelur i Barbie ka këlyshë!

Dashamirët e kafshëve shtëpiake mund të ndihmojnë kukullën Barbie të lindë tre këlyshë të adhurueshëm kur ata shtypin shpinën e mama qenushes. Pasi të mirëpresin këlyshët, fëmijët mund ta mbushin vaskën me ujë të ftohtë, më pas ta zhysin peshqirin dhe ta vendosin mbi këlyshët për të zbuluar një shenjë të veçantë të lindjes në secilin.

Gjunjët fleksibël të kukullës Barbie e ndihmojnë atë të mirëpresë kafshët shtëpiake të saj të reja dhe me një mbajtëse të adhurueshme qenushësh që përmban dhomë për të tre këlyshët, ajo mund të kujdeset për ta në lëvizje!

Karakteristikat e produktit:

  • Fëmijët mund të ndihmojnë kukullën Barbie të kujdeset për 3 këlyshë të porsalindur
  • Mbushni vaskën me ujë të ftohtë dhe përdorni peshqirin në qentë për të zbuluar një shenjë unike të lindjes
  • Barbie vjen e veshur me një fustan të lezetshëm dhe ka gjunjë fleksibël që të mund të ndihmojë të kujdeset për të vegjlit
  • Përfshin kukullën Barbie, mama qenushen, 3 figura qenushësh dhe aksesorë shtesë tregimtarësh, duke përfshirë: një shishe, dy furça, lodër me litar, dy ushqime, një qese me ushqim për qen dhe një tas.
  • E pershtatshme per moshen 4+ vjec

Specifications

Manufacturer

Mattel Toys

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

HCK75

Our Product Number

546353

Age

3 – 5, 5 – 8

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.