Barbie Nurse Doll

20.00

Vetëm 1 stok

SKU: 550575 Kategori: , , ,

Kjo kukull infermiere Barbie është këtu për të shpëtuar ditën!

Fëmijëve do t’ju pëlqejë të mësojnë gjithçka rreth punës me këtë infermiere profesionale Barbie.

Barbie ka gati stetoskopin e saj për të dëgjuar rrahjet e zemrës së pacientit të saj dhe për t’u siguruar që të gjithë të ndihen të shëndetshëm.

Kjo infermiere Barbie premton shumë argëtim dhe lojëra edukative. Ajo është 29 cm e gjatë dhe ka veshur uniformë super të lezetshme për të shëruar çdo shqetësim.

Nëse vogëlushit tuaj i pëlqen të luajë Mjekë dhe Infermiere, kjo është kukulla e përsosur Barbie për ta.

 

Karakteristikat kryesore:

  • Një kukull Barbie Infermiere 29 cm dhe një stetoskop
  • Fëmijë do të pëlqejnë të eksplorojnë botën e infermierisë me kukullën infermiere Barbie!
  • Flokët e saj të gjata bionde varen në një stil të drejtë trendi
  • Një stetoskop vjollcë ndihmon në kryerjen e kontrolleve të pacientëve!
  • Ëndërroni shumë me kukullat e karrierës Barbie!

Specifications

Manufacturer

Mattel

Manufacturer Number

GTW39

Our Product Number

550575

Age

3 – 5, 5 – 8