Barbie Para Alpine Skier Doll

29.99

SKU: 562528 Kategori: , ,

Eksploroni një botë të sporteve dimërore me kukullën Barbie Para Alpine Skier.

Kukulla Barbie Para Alpine Skier është 12 inç e gjatë dhe përfshin një veshje profesionale skijimi, duke përfshirë helmetën, dorezat, skitë e këmbëve, ski për ulje dhe aksesorët e medaljeve të fituesit. Ajo përmban një trup të qëndrueshëm perfekt për manovrat e skiatorëve të ulur. Dizajni i skiatorit para-alpin pasqyron një partneritet me atletët për të siguruar që skiatori i ulur të ketë detaje autentike. Përjetoni konkurrencën dhe argëtimin me kukullën skiatore të ulur Barbie!

Karakteristikat e produktit:

  • Përfshin: Kukulla Barbie Para Alpine Skier me aksesorë dimëror
  • Aksesorët shtesë përfshijnë një përkrenare, ski, dhe një medalje për fitoren e finales së madhe!
  • Kukulla është 12 inç e gjatë
  • Barbie fuqizon vajzat të kapin frymën e miqësisë dhe të luajnë ndërsa marrin pjesë në sportet dimërore
  • E pershtatshme per moshat 3+ vjec

Specifications

Manufacturer

MATTEL TOYS

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

HCN33

Age

3 – 5, 5 – 8, 8 – 11

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.