Barbie Pet Photographer Doll

14.00

SKU: 560768 Kategori: , ,

Eksploroni një botë argëtimi fotografik me fotografen Barbie! Kur luani me Barbie, imagjinoni që mund të bëheni gjithçka, dhe për ata që duan të fotografojnë kafshë dhe subjekte të tjera të adhurueshme, ata mund të jenë fotografë!

Kukulla e fotografes Barbie ka veshë një fustan të lezetshëm me stampa zemre, sandale dhe vjen me një qenush për sesionin fotografik plus një aparat fotografik!

Fëmijëve do t’ju pëlqejnë mundësitë e pafundme për shprehje krijuese dhe argëtim! Kukulla nuk mund të qëndrojë e vetme.

Karakteristikat e produktit:

  • E veshur me një fustan të lezetshëm me stampa zemre dhe sandale, kukulla fotografe Barbie (12 inç) ka kamerën dhe qenushin e saj gati për sesionin fotografik!
  • Përdorni aksesorin e kamerës dhe qenushin për momente realiste të lojës.
  • E pershtatshme per moshat 3+ vjec

Specifications

Manufacturer

MATTEL TOYS

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

HCN10

Age

3 – 5, 5 – 8, 8 – 11

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.