Barbie Princess Dress with Tiara Dress Up

25.00

Ka stok

SKU: 558858 Kategori: ,

Lëreni vogëlushen tuaj të realizojë ëndrrat e saj mbretërore me fustanin e Princeshës Barbie me Kurorë.

Shndërrohuni në një princeshë të bukur Barbie me këtë fustan të mrekullueshëm. Ndjehuni bukur në rozë me këtë komplet fustanesh dhe diademash që kombinohe që me siguri do të bëhet veshja juaj e preferuar.

Ky fustan rozë përmban një siluetë të kokës së Barbie nën një print gjerdani me rruaza. Fundi dhe mëngët e fustanit shfaqin një model yjesh vezullues së bashku me logon e Barbie. Me këtë fustan të Princeshës Barbie, e vogla juaj nuk do të dëshirojë ta heqë atë!

Karakteristikat e produktit:

  • Përfshin: Kompleti i fustanit të Princeshës Barbie dhe fustanit me diademë
  • Fustani është një ngjyrë rozë e bukur me veshje rozë më të errët rreth mëngëve
  • Fustani përmban një siluetë të kokës së Barbie
  • Përmasat e përafërta: 116 x 53 x 116 cm
  • E pershtatshme per moshat 3+ vjec

Specifications

Manufacturer

RUBIES MASQUERADE CO

Manufacturer Number

301610

Our Product Number

558858

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Age

3 – 5