Barbie – Reveal Diary Set

12.00

Ka stok

SKU: 554954 Kategori: ,

Adhuruesit e Barbie do të gjejnë shumë hapësirë për të mbajtur idetë, planet dhe sekretet e tyre në këtë set mini ditari Barbie!

Ky ditar me shkëlqim Barbie vjen me një pamje tërheqëse dhe zbuluese në pjesën e përparme, stilolapsa xhel që ndryshojnë ngjyrën dhe ngjitëse holografike me gërvishtje dhe zbulim për të dekoruar ato faqe të veçanta.

Karakteristikat e produktit

  • Përfshin ditar A5, fletë ngjitëse holografike, stilolapsa xhel dhe çelës Barbie
  • Stilolapsat Rainbow ndryshojnë ngjyrën kur i përdorni
  • Dhuratë e shkëlqyer për çdo adhurues të Barbie
  • E pershtatshme per moshen 3+ vjec

Specifications

Manufacturer

RMS INTERNATIONAL

Manufacturer Number

99-0010

Our Product Number

554954

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Age

3 – 5