Basic blue zebra bathroom platform

6.90 9.99

SKU: 680236 Kategori: Etiketë:

Falë këtij lifti praktik dhe me ngjyra, i vogli juaj do të jetë në gjendje të arrijë në lavaman ose pasqyrë në mënyrë të pavarur për të larë fytyrën, duart ose dhëmbët, ashtu si mamaja dhe babi.

Specifikimet
Prodhuesi: GIORDANI


							

Specifications

Manufacturer

GIORDANI

Safety Information

Please remove all packaging attachments, and any other components which are not a part of the toy, before giving this product to a child.

Manufacturer Number

8054688012147

Our Product Number

680236

Age

2 – 3 Years, 3 – 4 Years, 9 Months+

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.