Bathroom chest of drawers leivonnaiset white – giordani

289.90 319.90

SKU: 633200 Kategori: Etiketë:

Komoda e banjës Leivonnaiset nga Giordani

Bërë me panele melamine chipboard dhe një aplikim të zemrës arush pelushi.
4 rrota rrotulluese, 2 prej të cilave me frena. Tavolinë ndërrimi PVC e bardhë, tabaka në formë që mund të përdoret në dy lartësi me enë sapuni të integruar.
Kashtë për të zbrazur tabakanë dhe kapakun e dyfishtë të sigurisë.

Specifications

Manufacturer

GIORDANI

Safety Information

Please remove all packaging attachments, and any other components which are not a part of the toy, before giving this product to a child.

Manufacturer Number

8054688009420

Our Product Number

633200

Age

0 – 12 Months

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.