Batman Dress Up Costume

25.00

Ka stok

SKU: 549849 Kategori: , ,

Superheronjve të vegjël do t’ju pëlqejë të luajnë me këtë set të veshjes së Batman.

Kur ka një urgjencë në Gotham City, Batman është gjithmonë gati për t’iu përgjigjur thirrjes! Fëmijëve do t’ju pëlqejë të luajnë role si superheroi i tyre i preferuar në këtë veshje me cilësi të lartë. Ai përfshin shumë detaje fantastike, të tilla si thumba në krahë, si dhe një pelerinë dhe maskë. Ky komplet veshjesh Batman u përshtatet fëmijëve nga mosha 4 deri në 6 vjeç.

Mos harroni të shikoni pjesën tjetër të kostumeve tona dhe opsionet e veshjeve të bukura për edhe më shumë argëtim. Nga zjarrfikësit te personazhet e preferuar, ka shumë veshje që i përshtaten si kohërave të lojës ashtu edhe ndejave.

Specifications

Manufacturer Number

301085

Our Product Number

549849

Age

3 – 5