Batman Red Hood 30cm Figure

19.99

SKU: 562834 Kategori: , , , ,

Krijoni aventurat tuaja epike Super Hero dhe Super-Villain me Figura Batman Red Hood 30 cm.

Përmban 11 pika artikulimi, skulpturë të detajuar dhe stil komik që sjell në jetë personazhet tuaj të preferuar të Batman! Adhuruesit e Batman dhe DC të të gjitha moshave do t’i pëlqejnë këto figura aksioni të Batman për të përfshirë imagjinatën e tyre dhe për të krijuar betejat e tyre epike të Super Hero! Me një sërë figurash për të mbledhur, zgjeroni koleksionin tuaj të figurave me Batman, Nightwing, Joker, Red Hood dhe më shumë (shiten veçmas).

Karakteristikat e produktit:

  • Përfshin 1 figurë Batman Red Hood
  • Veçoritë përfshijnë një figurë shumë të detajuar, me 11 pika artikulimi, një pelerinë pëlhure dhe një stil komik
  • Zgjero koleksionin tënd me Batman, Nightwing, Red Hood, The Joker dhe më shumë figura lodrash Batman dhe grupe lojërash për të mbledhur (shiten veçmas)
  • Përmasat e përafërta: 30 cm x 5 cm x 10 cm
  • E pershtatshme per moshat 3+ vjec

Specifications

Manufacturer

SPINMASTER

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

6065136

Age

11 +, 3 – 5, 5 – 8, 8 – 11, Big Kids

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.