Battleship Shots Game

29.99

SKU: 543851 Kategori:

0

Specifications

Age

8 – 100 Years

Manufacturer

Hasbro

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

E8229

Our Product Number

550747

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.