Battleship

30.00

Vetëm 1 stok

SKU: 473868 Kategori: ,

Kërkoni armikun kudo që të jeni me këtë lojë portative Battleship .

Mos lejoni që një vizitë në shtëpinë e gjyshes t’ju pengojë të pushtoni botën – ky prodhim kompakt i lojës klasike strategjike ka tabaka të përshtatshme të palosshme, kështu që mund ta merrni me vete kudo që të shkoni.

Kjo lojë Battleship është më e vogël se origjinali, por rregullat janë të njëjta – komandoni flotën tuaj të anijeve, qëlloni në koordinatat, shënoni goditje dhe fundosni kundërshtarët tuaj.

E përshtatshme për moshat 7+ vjeç

Specifications

Manufacturer

Hasbro

Manufacturer Number

36934

Our Product Number

473868

Age

11 +, 5 – 8, 8 – 11, Big Kids

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.