Be My Baby My First 25cm Soft Doll – Styles Vary

15.00

 

Kjo kukull e ëmbël e butë është një kukull e parë e përsosur për të vegjlit, është e lezetshme dhe mund të ulet vetë!

Kjo kukull e vogël e adhurueshme mban një veshje blu dhe kapelë blu të përshtatshme.

A mund të mendoni për një emër që përputhet me personalitetin e kukullës suaj? Pse nuk e nxirrni për shëtitje kukullën tuaj dhe mendoni për një lojë argëtuese për të luajtur së bashku? Pas një dite të zënë, përkuluni në shtrat me kukullën tuaj të butë dhe shkoni për të fjetur.

KARAKTERISTIKAT E PRODUKTIT:

  • Seti përmban: 1x kukull e butë
  • E disponueshme rozë ose blu – shiten veçmas
  • I përshtatshëm që nga lindja
  • Dimensionet e kukullave: përafërsisht. 29,5 cm (H)

Specifications

Manufacturer

Addo Play

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

314-16101-B

Our Product Number

551586

Age

0 – 3

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.