Be My Baby 20 Pieces Baby Accessories Set

15.00

Ka stok

SKU: 534757 Kategori: ,

Kujdesuni për kukullën tuaj me këtë set të adhurueshëm 20 pjesësh të kujdesit për bebe Be My Baby.

Ka shumë gjëra të përfshira në këtë set për të eksploruar vogëlushi juaj.

Sigurohuni që kukulla juaj të jetë e pastër dhe komode me të gjithë aksesorët dhe pajisjet e duhura. Lajini, kaloni kohë në uturak dhe vendosni locionin e tyre. Kur fëmija juaj ndihet mirë, ju mund të luani me të dhe t’i mësoni gjëra të reja si krehja e flokëve. Pse nuk i jepni kukullës suaj një mëngjes të shijshëm dhe më pas e tundni për të fjetur?

Karakteristikat e produktit:

Kompleti përmban: tenxhere, rosë, shishe qumështi, shishe për ujë, locion për fëmijë, krem për fëmijë, pluhur për fëmijë, enë sapuni me 2 copë, sapun, leckë larës, krehër, 2x enë për ushqim, 2x pirunë dhe 2x lugë

Nuk përfshihet kukulla (shitet veçmas)

Dimensionet e pllakës: përafërsisht. 1,9 cm (H) x 15,9 cm (P) x 12,1 cm (D)

E përshtatshme për moshat 3+ vjeç

Specifications

Manufacturer

Addo Play

Manufacturer Number

314-15106

Our Product Number

534757

Age

3 – 5, 5 – 8, 8 – 11