Be My Baby Potty Time Set

8.00

Ka stok

Kujdesuni për kukullën tuaj të vogël me këtë set të mrekullueshëm Be My Baby Potty.

Ky set ka gjithçka që ju nevojitet për kohën e pregaditjes të fëmijës suaj. Ka një ulëse të ndritshme, të rehatshme, një shishe dhe një pelenë të përshtatshme për kukllat 40 cm.

Karakteristikat e produktit:

Seti përmban: ulësen për kukulla, shishe qumështi dhe pelena

Për moshat 3+ vjeç

I përshtatshëm për shumicën e kukullave deri në 40 cm (H)

Dimensionet e shisheve: përafërsisht. 13,5 cm (H) x 3,5 cm (P) x 3,5 cm (D)

Specifications

Manufacturer Number

314-15105

Our Product Number

534756

Age

3 – 5, 5 – 8, 8 – 11