Be My Baby Nappy Pack – 5 Nappies

4.00

S’ka stok

Ndizni imagjinatën tuaj me paketën e pelenave me 5 pelena nga Be My Baby.

Me këtë set pelenash super të lezetshme, ju mund të kujdeseni për kukullat tuaja në një mënyrë edhe më realiste. Ka 5 pelena të përfshira, të cilat i përshtaten shumicës së kukullave deri në 40 cm. Pelenat kanë një dizajn super të lezetshëm dhe plot ngjyra dhe janë gjithashtu të lehta për t’u përdorur!

Pavarësisht nëse po përgatitni kukullën tuaj për shtrat ose po e ndërroni pasi luani në kopsht, do t’ju pëlqejë të pretendoni të jeni tamam si mamaja dhe babi.

Për moshat 3+ vjeç.

Specifications

Manufacturer

ADDO PLAY LTD

Our Product Number

534754

Age

3 – 5, 5 – 8, 8 – 11

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.