Ben 10 Jetpack Ben Figure

15.00

Ka stok

SKU: 546772 Kategori:

Fluturoni në rrugën tuaj drejt aventurës me këtë figure të mrekullueshme Ben Jetpack nga linja e Ben 10.

Pavarësisht nëse ai po lufton Kevin 11 ose po shndërrohet në alienë të fuqishëm, Ben 10 është gjithmonë gati për të luftuar në aksion. Ky personazh i mrekullueshëm i aksionit Ben 10 ka veshur një Jetpack të shpejtë, që do të thotë se ai mund të ngjitet në qiell kur ka thirrje për aventura.

Kjo figurë ka gjymtyrë të artikuluara, që do të thotë se ju mund ta zhvendosni lodrën tuaj të re në çdo pozë që ju pëlqen. Ben ka veshur rrobat e tij jeshile dhe gri të dallueshme menjëherë, me Omnitrix në kyçin e dorës.

Specifications

Manufacturer Number

BEN47C10

Our Product Number

546772

Age

3 – 5, 5 – 8, 8 – 11