Bend & Flex Marvel Figure – Flex Rider Iron-Man

39.99

Vetëm 1 stok

SKU: 550913 Kategori: , ,

Mposhtni të këqijtë e Marvel me këtë figurë aksioni krejtësisht të përdredhur të Iron Man.

Përkulni krahët dhe këmbët e Iron Man 15 cm të gjatë në çdo mënyrë që ju nevojitet për të mposhtur të këqijtë.

Motoçikleta 2-në-1 e Iron Man nuk është vetëm një makinë lëvizëse e përkulshme. Mund të kthehesh në veshje armature për Iron Man dhe armë të tjera.

Ky set Iron Man vjen me:

  • 1x Iron Man fleksibël
  • 1x motoçikletë
  • 1x mburojë
  • Për moshat 4+ vjeç.

Specifications

Our Product Number

550913

Age

11 +, 3 – 5, 5 – 8, 8 – 11

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.