Bend & Flex Marvel Figure – Flex Rider Spider-Man

39.99

Vetëm 2 stok

SKU: 550919 Kategori: , , ,

Kapni hajdutët ashtu si mizat me Bend & Flex Marvel – Flex Rider Spider-Man.

Ky Spider-Man fleksibël mund të përkulet dhe shtrembërohet në çdo mënyrë që ju zgjidhni!

Përkulni krahët dhe këmbët e Spider-Man në çfarëdo këndi që dëshironi, më pas shikoni teksa ai mban pozën.

Spider-Man vjen me një motoçikletë të mrekullueshme që mund të përdoret për të kapur të këqijtë.

Motoçikleta bëhet veshje e blinduar për Spider-Man për t’i përdorur në betejë vetëm me një kthesë.

Ky grup Spider-Man vjen me:

  • 1 x merimangë fleksibël 15 cm i gjatë
  • 1x motoçikletë
  • 1x mburojë
  • Për moshat 4+ vjeç.

Specifications

Our Product Number

550919

Age

11 +, 3 – 5, 5 – 8, 8 – 11

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.