Bend & Flex Marvel Figure – Thor Vs Loki

39.99

Ka stok

SKU: 550904 Kategori: , ,

Sillni betejën epike të Asgardit në shtëpi me setin Bend & Flex Marvel – Thor Vs Loki.

Çdo set përfshin figura aksioni plotësisht fleksibël 15 cm të gjatë, Loki dhe Thor, të cilët janë gati të luftojnë me njëri-tjetrin!

Të vegjlit mund të përkulen dhe t’i kthejnë figurat e aksionit në shumë poza të fuqishme, falë gjymtyrëve të tyre të përkulshme.

Aksesorët epikë brenda çdo seti përfshijnë çekiçin e besueshëm të Thor-it Mjolnir dhe dy mburoja që të dy vëllezërit të përballen në betejë.

Ky set Thor Vs Loki vjen me:

  • 1x figurë Thor
  • 1x figurë Loki
  • 1x çekiç Mjolnir
  • 2x mburoja

Specifications

Manufacturer Number

F0245

Our Product Number

550904

Age

3 – 5, 5 – 8, 8 – 11