Big Time Moon Trampoline Shoes

49.99

Vetëm 1 stok

SKU: 550674 Kategori:

Bëhuni gati për të sfiduar gravitetin me këto këpucë të mrekullueshme të trampolinës Moon Boots nga linja Big Time.

Le të kërcejmë! Këto këpucë klasike Moon Boots premtojnë shumë argëtim. Bërë nga plastika e qëndrueshme dhe me rripa të rregullueshëm Velcro, fëmijët mund të kërcejnë ndërsa përjetojnë efektin e mahnitshëm kundër gravitetit.

Këto mini-trampolina kanë nevojë për një montim të lehtë për të filluar. Më pas, lidhini këmbët e tyre në platformat që nuk rrëshqasin dhe përgatituni për shumë argëtim!

Për moshat 7+ vjeç.

Pesha maksimale: 58.9 kg

Specifications

Our Product Number

550674

Age

5 – 8, 8 – 11

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.