Birthday Blowout Game

14.99 29.99

S’ka stok

SKU: 533099 Kategori: , , Etiketë:

Specifications

Age

4 – 10 years

Manufacturer

Hasbro

Manufacturer Number

E0887

Our Product Number

533099

Players

1-4

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.