Block Tech 50 Building Blocks & Storage Case – Blue

15.00

Ka stok

SKU: 550399 Kategori:

Përdorni kutinë tuaj të ruajtjes së blloqeve të ndërtimit Block Tech për të ruajtur të gjitha materialet tuaja të ndërtimit.

Me 4 ndarje të madhësive të ndryshme, mund të vendosni një sasi të mahnitshme blloqesh në këtë kuti të fortë.

Doreza e rehatshme e transportit dhe kapaku i bazës ju lejojnë t’i merrni blloqet tuaja kudo.

Ndërtoni në lëvizje kurdo dhe kudo që dëshironi!

Karakteristikat e produktit

  • 1 x kuti blu për ruajtjen e blloqeve dhe 50 x Blloqe
  • Blloqet janë argëtuese, të lehta për t’u bashkuar dhe ju mund të përdorni imagjinatën tuaj për të krijuar dizajnet tuaja
  • Blloqet në këtë grup janë të pajtueshme me markat e tjera kryesore
  • Rritni aftësinë praktike të fëmijëve, të menduarit divergjent dhe të menduarit logjik. frymëzoni orë të tëra të të menduarit imagjinativ
  • Përmasat e kasës përafërsisht D: 6,8 cm / H 21,5 cm / W: 20,7 cm
  • E pershtatshme per moshat 6+ vjeç

Specifications

Age

11 +, 5 – 8, 8 – 11, Big Kids

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.