Block Tech Turbo Charged RC Racer Car – Blue

14.99 19.99

Vetëm 2 stok

SKU: 539853-1 Kategori: , , Etiketë:

Specifications

Age

5 years+

Manufacturer

RMS International

Manufacturer Number

26-0114/ENT

Our Product Number

539853_blue

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.