Blossom Farm Martha Moo Hanging Toy

8.00

Ka stok

Sillni rehati dhe argëtim në kohën e lojës me Martha Moo Chime nga Blossom Farm.

Martha Moo me siguri do të bëhet shoqja e re më e mirë e vogëlushit tuaj. Me një trup të butë, veshë të dridhur dhe shumë tinguj zbavitës, atyre do t’u pëlqejë të eksplorojnë të gjitha teksturat e ndryshme. Martha vjen gjithashtu me një kapëse të përshtatshme, e cila mund të ngjitet në karrige dhe karrocë.

Mos harroni të shikoni pjesën tjetër të lodrave Blossom Farm për të sjellë edhe më shumë argëtim në kohën e tyre të lojës. Ka shumë personazhe të veçantë për të mbledhur.

Për moshat 0+ muaj.

Specifications

Manufacturer

ADDO ELC

Our Product Number

545944

Age

0 – 3

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.