Blue reversible cover – giordani

24.99 34.99

SKU: 566832 Kategori: Etiketë:

Mbulesa praktike e karrocave Double Face e adaptueshme për shumicën e karrocave me mbyllje ombrellë.
Funksionet e mbulesës së karrocës janë të shumëfishta: siguron që fëmija të mbetet në kontakt me një fibër natyrale, të frymëmarrjes dhe të rehatshme, dhe në të njëjtën kohë ndihmon në mbrojtjen e tapicerisë së karrocës.

Përbërja e jashtme: 100% pambuk
Përbërja e brendshme: 100% poliester

Specifikimet
Prodhuesi: GIORDANI


							

Specifications

Manufacturer

GIORDANI

Safety Information

Please remove all packaging attachments, and any other components which are not a part of the toy, before giving this product to a child.

Manufacturer Number

8054688006139

Our Product Number

566832

Age

2 – 3 Years, 3 – 4 Years

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.