Bluey Photo Fun – Bluey & Bingo Figure 2 Pack

12.00

Ka stok

SKU: 555190 Kategori: ,

Njihuni me Bluey! Një qen i dashur gjashtëvjeçar Blue Heeler, jeta e përditshme familjare e të cilit kthehet në një aventurë lozonjare. Ka buzëqeshje gjithandej kur Bluey dhe Bingo bëhen sikur janë fotografë dhe regjistrojnë kujtimet e tyre të ditës. Bingo e di se si të shkrep foton perfekte me kamerën e saj kur Bluey e bën subjektin e saj të buzëqeshë, veçanërisht kur përdor Bob Bilby për të tërhequr vëmendjen e tyre.

Tani mund ta sillni Bluey-n dhe familjen e saj në shtëpinë tuaj me këto pako figurash të adhurueshme. Këto pako vijnë me aksesorë argëtues për të veshur personazhet dhe janë me temë rreth episodeve të ndryshme Bluey. Fëmijëve do t’ju pëlqejë të rikrijojnë aventurat e Bluey nga emisioni televiziv Bluey ose të krijojnë skena të reja me këto lodra të mbushura me argëtim.

Karakteristikat e produktit:

  • Përfshin personazhet Bingo dhe Bluey me kamerë dhe aksesorë Bob Bilby
  • Frymëzuar nga episodi i preferuar i fëmijëve tuaj Bluey
  • E pershtatshme per moshat 3+ vjeç

Specifications

Manufacturer

Moose Toys

Manufacturer Number

13047

Our Product Number

555190

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Age

3 – 5