Bluey Playroom Playset

24.99

SKU: 551565 Kategori: , ,

Është koha për të bërë aventura me këtë Playset Bluey Camping.

Qofshin fëmijët që fotografojnë ngritjen e tendës në dhomën e lojërave ose shkojnë në natyrë, ky set PlayCaming premton shumë argëtim dhe emocion. Fëmijët mund ta ndihmojnë Bingon të luajë shumë lojëra argëtuese në stol ose të bëjnë një sy gjumë në çadrën komode.

Brenda kompletit, fëmijët do të gjejnë:

  • 1x figurë Bingo
  • 1x tendë
  • 1 x qilim kivi
  • 1x stol
  • 3x aksesorë loje
  • Për moshat 3+ vjeç.

Specifications

Manufacturer

Moose Toys

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

13017

Age

3 – 5

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.