Bluey School Pack – Bluey, Chloe, Calypso & Rusty 4 Figure Set

24.99

Ka stok

SKU: 555191 Kategori: ,

Bluey është një qen i dashur, gjashtëvjeçar Blue Heeler, të cilit i pëlqen ta kthejë jetën e përditshme familjare në aventura të pafundme, lozonjare. Sillni lojën argëtuese dhe imagjinative të Bluey dhe miqve të saj në shtëpi me këto pako të adhurueshme figurash Bluey.

Seti i shkollës përfshin Bluey, dy nga miqtë e saj Chloe dhe Rusty dhe mësuesen e shkollës Calypso. Bashkohuni me ta në të gjithë argëtimin e klasës. Të gjitha figurat në këtë paketë kanë krahë dhe trup që lëvizin. Fëmijët do të duan të rikrijojnë disa nga momentet më të paharrueshme nga shfaqja me këto lodra të adhurueshme!

Karakteristikat e produktit:

  • Përfshin Bluey, Chloe, Rusty, Calypso dhe aksesorët e klasës
  • Frymëzuar nga episodet e preferuara të fëmijëve tuaj të Bluey
  • E pershtatshme per moshat 3+ vjeç

Specifications

Manufacturer

Moose Toys

Manufacturer Number

13052

Our Product Number

555191

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Age

3 – 5