Bonito 2 in 1 pink high chair/baby chair

189.90 219.90

SKU: 704761 Kategori: Etiketë:

Karrige për fëmijë 2 në 1 Karrige e lartë. Mund të përdoret si karrige e lartë nga 6 m deri në 15 kg dhe si karrige për fëmijë nga 3 vjeç deri në 25 kg. Lehtësisht i transformueshëm. Këmbë modulare prej druri të fortë ahu, ndenjëse e mbështetur në metakrilat transparent. Mbushje ergonomike në pëlhurë me efekt lëkure.

Specifikimet
Prodhuesi: FOPPAPEDRETTI


							

Specifications

Manufacturer

FOPPAPEDRETTI

Safety Information

Please remove all packaging attachments, and any other components which are not a part of the toy, before giving this product to a child.

Manufacturer Number

8013440195658

Our Product Number

704761

Age

2 – 3 Years, 3 – 4 Years

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.