Boom City Racers Fireworks Factory 3 in 1 Exploding Playset

39.99

S’ka stok

SKU: 547187 Kategori: ,

Është koha për të rrëzuar dhe për të goditur!

Ka 3 mënyra të ndryshme për të luajtur me këtë fabrikë fantastike Fishekzjarresh. Përdorni lëshuesin për të qëlluar makinën tuaj te dyert. Shikoni teksa hapen, duke copëtuar të gjithë fabrikën dhe duke dërguar fishekzjarre në ajër! Ose, sfidoni miqtë tuaj në një garë nisjeje për të parë se kush mund të godasë i pari fabrikën. Ju madje mund të provoni “Duble Trouble Jump Ramp” për t’u përplasur me njëri-tjetrin.

Karakteristikat e produktit:

Përmbajtja: 1 x Manual, 1 x Playset, 1 x Rip Cord, 1 x Mini Launcher, 1 x veturë, 2 X Rockets Foam

Fabrika e Fishekzjarreve është një grup lojërash transformues 3 në 1 me 3 mënyra për të luajtur!

Godit objektivin e mesëm për të shpërthyer fabrikën e fishekzjarreve!

Garoni me miqtë tuaj në objektivat anësore për të qenë të parët që nisin raketat!

Përdorni rampat për të krijuar një kërcim epik ajror në 2 drejtime!

Fabrika e Fishekzjarrëve përfshin një makinë ekskluzive “Da Boss”.

Dimensionet e produktit janë përafërsisht H-33 W-27 D-15 cm

I pershtatshem per moshat 4+ vjec.

Specifications

Manufacturer Number

40030

Our Product Number

547187

Age

3 – 5, 5 – 8, 8 – 11