Boulevard Boutique Glitz ‘n’ Glamour Doll

19.99

SKU: 565408 Kategori:

Njihuni me kukullën verbuese Glitz ‘n’ Glamour nga Boulevard Boutique.

Lësho projektuesin brenda! Përzieni dhe përshtatni 6 fustane topash të mahnitshëm dhe 8 aksesorë të ndryshëm për të krijuar pamje të reja mahnitëse!

Me 6 ngjyra të bukura dhe veshje me modele, kukulla juaj 29 cm është gati për çdo rast! Vallëzoni gjatë gjithë natës në rozë të ndezur ose rrotullohuni në ngjyrë bruz! Cila çante shkon më mirë, argjendi, rozë apo vjollcë? Po përgatiteni për një rast të veçantë? Stiloni flokët e gjatë të kukullave tuaja në një stil elegant dhe magjepsni të gjithë me vathët tuaj me shkëlqim.

Karroca juaj ju pret jashtë! Prisni shabllonin e çantës në paketim për të krijuar çantën tuaj të Boulevard Boutique dhe shijoni më shumë orë argëtimi duke luajtur role! Bëhuni vetvetja me Boulevard Boutique dhe kukullën Glitz ‘n’ Glamour!

Karakteristikat e produktit:

Përfshin: 1x kukull mode, 6x veshje, 4x palë këpucë, 3x çanta dore dhe 1 palë vathë
Veshuni kukull mode 29 cm
Në dispozicion kukulla: bionde me veshje të ndryshme
Përdorni paketimin për lojë dhe prisni shabllonin e çantës së dorës
Veshje, stil dhe luajtje me role
Veshje dhe këpucë të heqshme
flokë 16 cm
Lidhje fleksibël për lëvizshmëri
Dimensionet e produktit: 29cm (H) x 5cm (W) x 3cm (D)
E pershtatshme per moshat 3 vjec +

Specifications

Our Product Number

565408

Age

3 Years +

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.