Bratz: 20 Yearz Special Edition Original 11″ Fashion Doll – Cameron

39.99

Vetëm 1 stok

SKU: 553847 Kategori:

Fansat e rinj të Bratz mund të festojnë 20 vjetorin e Girls and Boyz me një pasion për modën me këto pamje ikonike, nga veshjet e ndezura deri tek paketimi trapezoid

Karakteristikat e produktit:

Mblidhni të gjitha 5 kukullat e modës Bratz.

Kukullat Bratz vijnë të gjitha në paketim të ri holografik

Përfshin: 1 kukull mode origjinale Bratz 20 Yearz Edition Special, 2 veshje të bukura, 2 palë këpucë, një çantë, kapele, syze dielli, krehër dhe poster holografik

E pershtatshme per moshat 3+ vjeç

Specifications

Manufacturer

MGA

Manufacturer Number

577768

Our Product Number

553847

Safety Information

Not suitable for children under 36 months