Quilted mattress with removable cover 125 cm x 60 cm

49.90 64.99

SKU: 581008 Kategori: Etiketë:

Shtresë e brendshme në poliuretani të zgjeruar në mënyrë progresive të ngurtë për mbështetje të saktë të shpinës në çdo pozicion gjumi. Astar i jashtem me zinxhir ne tre anet, i veshur me tegel 100% pambuk. Lahet në makinë në 60°, pëlhura të sanforizuara për të shmangur tkurrjen e pëlhurave pas larjes.
Përmasat: 125x60x11 cm.

Specifications

Manufacturer

GIORDANI

Safety Information

Please remove all packaging attachments, and any other components which are not a part of the toy, before giving this product to a child.

Manufacturer Number

8054688006795

Our Product Number

581008

Age

0 – 12 Months

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.