Bristol Puzzle – 1000 Pieces

9.00

S’ka stok

SKU: 549428 Kategori: , ,

Kaloni kohë cilësore së bashku si familje me Bristol Puzzle – 1000 Pieces.

Punoni së bashku si një ekip për të ndërtuar me qetësi Bristolin e bukur së bashku.

Fëmijët do të zhvillojnë aftësitë e njohjes së modelit ndërsa përputhin pjesën e duhur.

Argëtohuni duke ndërtuar ngadalë këtë qytet simpatik së bashku. Fëmijët do të mësojnë se sa e dobishme është të punosh ngadalë drejt një qëllimi.

Zbuloni një nga qytetet më të bukura në Mbretërinë e Bashkuar pa dalë nga shtëpia kur ndërtoni këtë puzzle të Bristol.

Për moshat 9+ vjeç.

 

Specifications

Manufacturer

Centum Books

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

06-0013

Age

11 +, 8 – 11, Big Kids

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.