Bubble Fidget Tie-dye Popping Game (Styles Vary)

4.00

S’ka stok

SKU: 552962 Kategori: , ,

Fëmijët nuk do të duan të ndalojnë lojën me këtë lojë Bubble Fidget Tie-Dye Popping (ngjyrat ndryshojnë).

Këto lodra super të lezetshme fidget janë perfekte për t’u argëtuar gjatë udhëtimit ose në lëvizje. Fëmijëve do t’ju pëlqejë dizajni në modë, së bashku me zhurmën e kënaqshme të kërcitjes. Këto lojëra “Popping” janë gjithashtu të ripërdorshme dhe mund ti lani.

Karakteristikat e produktit:

Mbulesa me flluskë e ripërdorshme që premton shumë argëtim të kënaqshëm

Dizajn i ndritshëm dhe në modë

E përkryer për ta marrë me vete në udhëtime

Dëshironi edhe më shumë argëtim? Shikoni pjesën tjetër të gamës sonë të kënaqshme të lodrave fidget për t’i mbajtur fëmijët të argëtuar në udhëtim.

Për moshat 3+ vjeç.

Specifications

Manufacturer Number

R65-4664

Our Product Number

552962

Age

11 +, 3 – 5, 5 – 8, 8 – 11, Big Kids