Bubble Squad 2oz Bubble Solution 8 Pack

5.00

S’ka stok

SKU: 561936 Kategori: ,

Shijoni orë të tëra argëtimi në natyrë me paketën Bubble Squad 2oz Bubble Solution 8.

Kjo pako me 8 shishe solucion flluskash është perfekte për ditët e ngrohta të verës. Thjesht zhytni shkopin e përfshirë në tretësirë dhe fryni për të krijuar dhjetëra flluska. Shikoni sesi flluskat notojnë lart e larg ose provoni t’i shpërndani para se të bien në tokë.

Qoftë në park, piknik apo në kopshtin tuaj, këto flluska me madhësi argëtuese janë perfekte për t’i argëtuar fëmijët për orë të tëra. Shijoni diellin dhe argëtohuni me flluska!

Karakteristikat e produktit:

  • Përfshin: 8 x 2oz solucion flluskë
  • Perfekte për verën
  • Zhyt shkopin dhe fryj për të krijuar argëtim me flluska
  • Shijoni në festa, piknik, park dhe më shumë!
  • Do të mbajë fëmijët të angazhuar për orë të tëra
  • E pershtatshme per moshat 5+ vjec

Specifications

Manufacturer

RMS INTERNATIONAL

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

65-0649-B

Age

11 +, 5 – 8, 8 – 11, Big Kids

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.