Bugaboo Cameleon 3+ 2-in-1 stroller, black frame/black fabric

749.00 850.00

SKU: 657929 Kategori: Etiketë:

Bugaboo Cameleon3 novator, unik ka qenë një burim frymëzimi për prindërit në mbarë botën për më shumë se 15 vjet. Kjo karrocë e gjithanshme dhe e lehtë për t’u përdorur, përshtatet pa mundim me sfidat e jetës moderne. Me rrota të vogla ose të mëdha përpara, në qytet ose në pyll, në rërë ose nëpër borë – me Bugaboo Cameleon3 jeni gjithmonë gati për një aventurë të re.

Krijesë fleksibël
Bugaboo Cameleon3 Plus është një krijesë fleksibël. E merrni me vete në qytet, plazh apo pyll? Nuk ka problem! Falë rrotave, ju mund të lëvizni pa mundim nëpër çdo qytet. Në terrene më të ashpër mund të rrotulloni lehtësisht rrotat e mëdha dhe të vogla për t’u rregulluar dhe me pozicionin e dy rrotave asnjë grumbull rëre nuk është shumë i madh. Cameleon3 Plus është gjithashtu i përshtatshëm për përdorim me sedilje të ndryshme makinash (përshtatësit nuk përfshihen).

Kthejeni dhe rregulloni
Një pozicion perfekt për çdo situatë. Selia e Cameleon3 Plus është e kthyeshme dhe e rregullueshme. Kthejeni sediljen për ta lënë fëmijën tuaj të shikojë ju ose botën dhe rregullojeni atë në pozicione të ndryshme për ta lënë fëmijën tuaj të ulet, të pushojë ose të flejë. Me dorezën shtytëse të kthyeshme dhe të rregullueshme në lartësi, ju mund të drejtoni lehtësisht, pavarësisht nga lartësia juaj. Për më tepër, pezullimi i rrotës së kastorit mund të përshtatet në mënyrë të përkryer me peshën e vogëlushit tuaj.

Specifications

Manufacturer

BUGABOO

Safety Information

Please remove all packaging attachments, and any other components which are not a part of the toy, before giving this product to a child.

Manufacturer Number

8717447133735

Our Product Number

657929

Age

0 – 12 Months

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.