Bunch O Balloons Self Sealing Water Balloons and Launcher

19.99

SKU: 567066 Kategori:

Shfrytëzoni argëtimin me shpejtësi dhe lehtësi këtë verë me balonat dhe lëshuesin e ujit vetë-vulosës Bunch O Balloons.

Shtojini gjallërinë verës tuaj me balonat më të gjalla të ujit që dinë të festojnë – Tropical Party Bunch O Balloons! Kërceni direkt në luftën me ujë dhe lëshoni balonat deri në 70 këmbë me lëshuesit e lehtë dhe aerodinamikë Bunch O Balloons dhe nxirrni konkurrencën nga uji. Mbushni dhe lidhni 100 tullumbace në më pak se 60 sekonda me këto tullumbace të bujshme që lidhen vetë. Me teknologjinë novatore O-ring dhe aftësitë e mbushjes së shpejtë, thuaj lamtumirë stresit dhe rrëmujës së mbushjes së balonave individuale dhe thuaji përshëndetje argëtimit të pafund me zë të lartë!

Karakteristikat e produktit:

Përfshin: 1 x Bunch O Balloons Launcher, 3 x Bunch O Balloons Fight Tropical Party, dhe 100 + Balona uji që mbyllen vetë
Mbushni dhe lidhni 100 balona në vetëm 60 sekonda për të filluar argëtimin e festës tropikale në pak minuta!
Thjesht lidhni kërcellin në një çorape dhe bëni qindra balona në sekonda
Lëshoni balonat tuaja të ujit 70 ft / 22 m dhe spërkatni kundërshtarët tuaj nga një distancë!
Asnjë festë verore nuk është e plotë pa Bunch O Balloons që spërkasin argëtim të çmendur
Përmasat e përafërta: 27.5 x 30 x 9.5 cm
E pershtatshme per moshat 3 vjec +

Specifications

Our Product Number

567066

Age

3 Years +

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.