Busy Me Little Chef’s Kitchen Playset

18.00

Ka stok

SKU: 546053 Kategori: ,

Kuzhinierit tuaj të vogël do t’i pëlqejë të shërbejë ëmbëlsira të shijshme me Kuzhinën e Vogël nga linja Busy Me.

Kjo kuti kuzhine është e përkryer për ta marrë me vete në udhëtime. Kur është koha për të përgatitur ushqime të shijshme, vogëlushit tuaj do ti pëlqejë ta shndërroj në një kuzhinë argëtuese. Një shtesë e shkëlqyeshme për çdo kuti lodrash, duke inkurajuar lojën imagjinative tek fëmijët e vegjël.

Karakteristikat e produktit:

Seti përmban: 1x këllëf kuzhine, tavolina pune me kapëse, anët dhe raftet, shumëllojshmëri aksesorësh duke përfshirë 1x tigan me kapak, 1x tenxhere me kapak, 2x pjata, 2x gota, 2x thika, 2x pirunë, 1x lugë, 1x lugë gatimi , 1x shpatull, 1x trokitje e lehtë të lëvizshme, 1x vezë të skuqur, 1x karotë, 1x lakër, 1x mollë dhe 1x portokall

Për moshat 3+ vjeç

Specifications

Manufacturer Number

315-13119-I

Our Product Number

546053

Age

3 – 5