Busy Me Mega Play Food Set

20.00 25.00

Ka stok

SKU: 539504 Kategori: , , , Etiketë:

Dollapët tuaj nuk do të jenë kurrë bosh me set ushqimor Busy Me Mega Play.

Bëhuni gati për lojën e gatimit dhe pjekjes. Inkurajoni argëtimin imagjinativ të luajtjes së roleve me këtë set ushqimesh. Kjo paketë e mrekullueshme vjen me mbi 40 copa ushqimesh lodrash, duke përfshirë të preferuarat si çokollata, fruta, drithëra, patatina dhe më shumë. Ju mund të bëni gjithçka me këtë shumëllojshmëri përbërësish!

Shijoni një piknik fiktiv jashtë, përgatitni një darkë të bukur ose thjesht hani meze në shtëpinë tuaj të lojërave. Opsionet janë të pafundme!

Karakteristikat e produktit:

Seti përmban: kuti me qese çaji, role zvicerane, pako me erëza, kuti hamburgeri, kuti torte, kuti drithërash, kanaçe me domate, kanaçe me ton, piper, karrota, rrush, limon, spec djegës, vezë të skuqura, patate të skuqura, çokollatë, portokall , bukë, patëllxhan, misër, dardhë, hotdog, banane, briosh, marule, hamburger, domate, kofshë pule, vezë dhe patate

Dimensionet e produktit: përafërsisht. 4,6 cm (H) x 6,7 cm (P) x 6,2 cm (D)

Specifications

Manufacturer

Addo Play

Manufacturer Number

315-13107-B

Our Product Number

539504

Age

3 – 5, 5 – 8