Busy Me My Medical Case Playset

12.80 16.00

SKU: 560272 Kategori: , , , Etiketë:

Mjekët dhe infermierët e vegjël të së ardhmes do të duan të trajtojnë pacientët duke përdorur këtë Kuti Mjekësore Busy Me.

Ky set është i mbushur me të gjitha mjetet e nevojshme për t’i bërë pacientët të ndihen më mirë, duke përfshirë një stetoskop dhe otoskop, të cilët vijnë me drita dhe tinguj realistë për lojëra me imagjinatë, plus tableta, një shishe ilaçesh dhe shiringë.

Fëmijët gjithashtu mund të shkruajnë emrin e tyre në kuti, në mënyrë që miqtë dhe familja të dinë se kujt i përket Kutia Mjekësore.

Karakteristikat e produktit:

Përfshin: 1x stetoskop me dritë dhe zë, 1x otoskop me dritë, 1x shiringë, 1x termometër, 1x set piskatore, 2x shishe ilaçesh, 1x gërshërë dhe 1x enë të gjitha në një kuti të dobishme
Kërkesat e baterisë: 4x bateri LR44 (të përfshira)
Dimensionet e kutisë: përafërsisht. 24,5 cm (H) x 29,5 cm (P) x 9 cm (D)
E pershtatshme per moshat 3+ vjeç

Specifications

Safety Information

Please remove all packaging attachments, and any other components which are not a part of the toy, before giving this product to a child.

Manufacturer Number

315-13146-B

Our Product Number

556329

Age

3 – 5, 5 – 8

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.