Busy Me Pots and Pans

15.99 20.00

Ka stok

SKU: 539480 Kategori: , , , Etiketë:

Kuzhinierët e vegjël mund të gatuajnë një ëmbëlsirë me setin e tenxhereve dhe tiganëve. Kjo është dhurata perfekte për kuzhinier e vegjël që kanë treguar një pasion për gatimin.

Shikoni teksa përdorin enët prej çeliku të pandryshkshëm me cilësi të lartë dhe shijoni kohët e lojës duke pretenduar se gatuajnë njësoj si të rriturit! E përkryer për çdo mjeshtër kuzhinier të ardhshëm, ky set inkurajon lojën imagjinative.

Karakteristikat e produktit:

  • Seti përmban: 1 x tigan me kapak, 1 x tenxhere, 1 x tenxhere me kapak, 1 x kullesë, 1 fetë peshku, 1 x lugë, 1 x lugë me vrima dhe 1 x mbajtës tenxhere me xhenxheme
  • Dimensionet e tenxheres së madhe: përafërsisht. 7,8 cm (H) x 13,6 cm (P) x 9,6 cm (D) cm

Specifications

Manufacturer

Addo Play

Manufacturer Number

315-13116-B

Our Product Number

539480

Age

3 – 5, 5 – 8