Cab grafite car seat base

34.90 49.99

SKU: 628081 Kategori: Etiketë:

Me bazën, instalimi i sediljes së fëmijës Cab është më i shpejtë dhe i pajtueshëm me çdo makinë me rripat e sigurimit me 3 pika të automjetit. Përveç kësaj, zvogëlon ndjeshëm rrezikun e vendosjes së gabuar të sediljes së makinës për fëmijë.

Specifikimet
Prodhuesi: INGLESINA


							

Specifications

Manufacturer

INGLESINA

Safety Information

Please remove all packaging attachments, and any other components which are not a part of the toy, before giving this product to a child.

Manufacturer Number

8029448073324

Our Product Number

628081

Age

2 – 3 Years, 3 – 4 Years

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.