Care Bears 14′ Soft Toy – Singing Birthday Bear

30.00

S’ka stok

Ri-sjellim markën ikonë të viteve 80 të arinjve prej pelushi të butë tradicionalë Care Bear.

Janë personazhet më të dashur me ngjyra, stile dhe detaje të reja, fëmijët me siguri do të gjejnë shokun e tyre të ri më të mirë.

Ariu i ditëlindjes është një arush pelushi i lumtur dhe i verdhë që mezi pret të festojë ditëlindjen tuaj me ju, shikoni teksa ndizet barku në 3 ngjyra të ndryshme teksa këndon këngën “Care Bears Happy Birthday”!

Atij i pëlqen gjithçka rreth ditëlindjeve dhe gjithashtu i pëlqen simboli i tij i barkut – një kek i lezetshëm për ditëlindje. Koleksiononi gamën e këtyre lodrave të lezetshme Care Bear, që me siguri do të sjellë buzëqeshje në fytyrën e çdo fëmije.

Karakteristikat e produktit:

  • Të bëra me materiale të buta për t’u shtrydhur dhe përkëdhelur
  • Filloni festën me Ariun e Ditëlindjes, shikoni teksa barku ndizet në festë 
  • Këndon një këngë të veçantë për ditëlindje! 
  • Material i butë i përqafueshëm, ai është gati për përqafime të pakufizuara për ditëlindje
  • Madhësia përafërsisht: lodër e butë 14 inç
  • E përshtatshme për moshat 4+ vjeç

Specifications

Manufacturer

BASIC FUN

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

22438

Age

3 – 5, 5 – 8

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.