Care Bears 9″ Soft Toy – Share

15.00

S’ka stok

SKU: 556367 Kategori: ,

Ri-prezantimi i markës ikonë të viteve 80 të arinjve tradicionalë të butë pelushi në gamën e re të koleksionueshme të Care Bear.

Me një zemër të madhe dhe ajo është më e lumtura kur është me miqtë e saj ose kur gatuan, nëse ndonjëherë ju nevojitet diçka dhe Share Bear e ka, ajo do ta ndajë atë.

Koleksiononi të gjithë bandën në The Entertainer!

Karakteristikat e produktit:

  • Kthejini kujtimet nostalgjike ose krijoni të reja me këtë lodër të butë ICONIC
  • Shikoni pjesën tjetër të koleksionit në The Entertainer!
  • Kafshë lodër të buta 9 inç

Specifications

Manufacturer

Basic Fun

Manufacturer Number

22042

Our Product Number

556367

Safety Information

Not suitable for children under 36 months