CAT Mini Crew – 3 Pack

25.00

S’ka stok

Zgjero gamën e automjeteve me lodrën CAT Mini Crew – 3 pjesë në paketë.

Ky set I mrekullueshëm përmban tre automjete me fuqi shtytëse për të shtuar një element me temë ndërtimi në lojërat me automjetet lodër. Kamioni i hedhjes, ngarkuesi me rrota dhe ekskavatori kanë të gjitha dizajne dhe detaje autentike, kështu që nuk ka fund për aventurat e gërmimit dhe ndërtimit që mund të imagjinoni.

Lëvizni dhe vendosni pjesët e artikuluara për ta bërë lojën tuaj edhe më realiste dhe për të forcuar kontrollin e shkëlqyer të motorit. I përshtatshëm për lojëra të brendshme dhe të jashtme.

Për moshat 2+ vjeç.

Specifications

Manufacturer

Funrise

Safety Information

Please remove all packaging attachments, and any other components which are not a part of the toy, before giving this product to a child.

Manufacturer Number

82284

Age

0 – 3, 3 – 5

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.