CAT Mini Crew

20.00

Ka stok

Zgjero koleksionin e automjeteve tuaja lodër me Ekuipazhin e mrekullueshëm CAT Mini.

Ky set i mrekullueshëm përmban dy automjete me fuqi shtytëse për ndërtim në lojërat e automjeteve lodër. Kamioni dhe ngarkuesi me rrota kanë të dyja dizajn dhe detaje autentike, kështu që aventurat e gërmimit dhe ndërtimit që mund të imagjinoni nuk kanë fund.

Lëvizni dhe vendosni pjesët e artikuluara për ta bërë lojën tuaj edhe më realiste dhe për të forcuar kontrollin e shkëlqyer të motorit. I përshtatshëm për lojëra të brendshme dhe të jashtme.

Për moshat 2+ vjeç.

Specifications

Manufacturer

The Entertainer – FOB

Our Product Number

546211

Age

0 – 3, 3 – 5

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.