Cave Paintings Game

7.99 20.00

Ka stok

SKU: 555769 Kategori: , , , Etiketë:

“Cave Paintings” është një lojë argëtuese vizatimi për të gjithë familjen!
Secili lojtar duhet të vizatojë 6 objekte në vetëm 60 sekonda në stilin e “njeriut primitiv”, duke përdorur pllakën e vizatimit dhe duke mbajtur stilolapsin në grushtin tuaj ndërsa garoni kundër kohëmatësit.

Kalojini shkrimet tuaja te bashkëlojtarët tuaj dhe fitoni pikë për supozimet e sakta, dhe pastaj fituesi thërret: “Unë vizatoj mirë”! Si një njeri primitiv.

Karakteristikat e produktit:

  • Përfshin: karta supozimi, karta ide, pllaka vizatimi, stilolapsa me gomë, kohëmatës njëminute, tabelë rezultatesh, rregulla.
  • Dimensione të përafërta: 26 x 21 x 6 cm
  • I dizajnuar për 3 ose më shumë lojtarë.
  • I përshtatshëm për moshën 12 vjeç e më lart.

Specifications

Manufacturer

Playmonster UK Ltd

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

555769

Age

11 +, Big Kids

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.